Filmy – Niezapomniane historie ślubne

Wybrane historie ślubne. Razem twórzymy wspomnienia

Postawmy sprawę jasno: posiadanie samych zdjęć ze ślubu jest passe. Dziś wachlarz możliwości jest większy, a ja staram się nim machać ze wszystkich sił. Moja propozycja udokumentowanej pamiątki jest nie tylko dla tych, którzy wzruszają się na „Królu Lwie”, ale też dla tych mniej sentymentalnych. Według mnie film zamraża emocje w sposób wyjątkowy. W połączeniu z muzyką dobraną indywidualnie do każdego z Was, jesteśmy w stanie stworzyć pamiątkę na lata.

Drogie Panie – w nie cukierkowy sposób przedstawię Was światu. Bez zbędnego kolorowania, ale z widocznym błyskiem w oku. To, co w Was naturalne jest najlepszą kobiecą wizytówką, wykorzystajmy to. Drodzy Panowie – nie potrzebuję modela do zatrzymania ujęć. Potrzebuję kompana do pracy, który opowie mi o dobrym whisky, chwyci za rękę kobietę swojego życia i wykrzyczy w niebo, że jest najlepiej na świecie. Tu i teraz. Ja zajmę się resztą

Porozmawiajmy

Film o Was zaczyna się w mojej głowie a każde spotkanie przy kawie przybliża charakter i klimat Waszej wspólnej historii : )

Nazwa*
Akceptacja polityki prywatności*
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.