Ślub i wesele w Folwarku Wąsowo - film z wesela

Ślub i wesele w Folwarku Wąsowo

Ślub i wesele w Wąsowie - film

Paulina & Kuba | Folwark Wąsowo

Paulina & Kuba | Folwark Wąsowo

Kiedy po raz pierwszy usłyszałem od nich „wesele w Folwarku Wąsowo”, pomyślałem – „co, jak co, ale to nie może się nie udać”. I nie myliłem się. Ciocia Grażynka dłubiąca widelcem w sałace jarzynowej? Wujek Czesław śpiewający weselne piosenki wniebogłosy? Nie, to nie u mnie. I nie z TĄ parą. Ciekawi, co wyszło z tego spotkania? Panie i Panowie, przed Wami Paulina i Kuba w luźnej, weselnej odsłonie. 😉

Wesele w Folwarku Wąsowo – jak powiedzieliśmy sobie „tak”

Pamiętam nasze pierwsze spotkanie. Porozumiewawcze spojrzenia, szczery uśmiech, dużo luzu – i już wiedziałem, że to właśnie TO. A właściwie ONI. Paulina? Dziewczyna, z którą można konie kraść. Spontaniczna, wesoła, z dużym dystansem do siebie i świata. Kuba? Koleś, z którym mógłbym śmiało przemierzać świat. A to wcale nie takie „mission impossible”, bo oboje kochają podróże. Pewnie wracają nieraz do tego krótkiego filmu ślubnego przy okazji pikniku gdzieś w Central Parku.

Wesele w Folwarku Wąsowo – salto na świeżym powietrzu i piwo w plenerze

Klasyczne weselne atrakcje i impreza w stylu potańcówki w remizie strażackiej? Nic z tych rzeczy. Paulina i Kuba podeszli do tematu inaczej. Mamy salta na świeżym powietrzu, mamy piwo w plenerze (i w trakcie pleneru ;)). Na szczęście stresu nie ma. Uśmiech towarzyszy im od początku do końca, nawet tuż przed sakramentalnym „TAK”. Dla każdego fotografa to wprost wymarzone warunki. Jakie są efekty? Oceńcie sami. 😉 Zapraszam Was do obejrzenia krótkiego klipu z wesela w Folwarku Wąsowo.

Inne historie

O mnie

Jestem Radzio i niesamowicie cieszę się, że moja praca daje mi tyle radochy. Autentyczność to moje drugie imię, a filmowanie sprawia, że widzę świat na dwa sposoby: ten zza obiektywu i ten z lotu ptaka. Wszystko co robię, robię z pasją i zaangażowaniem. Nawet jeśli nie planujesz wesela, a lubisz podglądać szczęśliwych ludzi to dobrze trafiłeś. Ja jestem szczęśliwy kiedy tworzę dla ludzi ceniących nieoczywiste piękno. Mój świat latającego trzmiela to wszystko to, czego upiększać na siłę nie trzeba.

Kamerzysta weselny