Opinie na temat filmów ślubnych

Paula i Kuba - recenzja filmu ślubnego
Paula i Kuba

Muszę przyznać, że trafienie na Radka to był uśmiech losu. Tym bardziej, że początkowo nawet nie myśleliśmy o teledysku ślubnym, a na pomysł wpadliśmy krótko przed ślubem. Obejrzałam kilka realizacji Radka i intuicja podpowiedziała mi, że to z nim powinniśmy się skontaktować. Umowę z Radkiem podpisaliśmy kilka dni przed ślubem i przyznam, że z uwagi na taki ,,last minute” nie było czasu na spotkanie i omówienie szczegółów, ale to nie stanowiło dla niego żadnego problemu. Radek przyjechał na miejsce i od razu wyczuł zarówno miejsce, jak i nas. No i wszystko zagrało. Dodatkowo muszę powiedzieć, że bez problemu zgrał się z fotografką, dzięki czemu sobie nie przeszkadzali, a pomagali – co w naszej opinii jest istotne.

To co Radek wyczarował z naszego dnia, to jedno wielkie WOW. Film wzrusza, zostały uchwycone wszystkie emocje, a muzyka (OMG) – jest dobrana perfekcyjnie (Radek jest w tym najlepszy). Mówiąc w skrócie – jesteśmy zachwyceni.

Daria i Marek - Film ze ślubu
Daria i Marek

Polecamy z całego serca. Wspaniale ujęcia dostarczające mase wzruszeń i wspomnień. Idealna współpraca. Wspanialy artysta i przesympatyczny człowiek! Idealnie dobrana oprawa muzyczna. Zero skrępowania i pozerki podczas ujęć plenerowych. Wszystko bardzo naturalne i prawdziwe. Aż chce się oglądać więcej i więcej. Lot Trzmiela idealnie trafił w nasze gusta pod każdym względem!

Wideoreportaż ślubny - Natalia i Krzysztof
Natalia i Krzysztof

Choć rok 2020 zamiast radości z przygotowań do wesela przyniósł nam sporo pandemicznego stresu, to mieliśmy to szczęście, że nasz ślub mógł odbyć się w niezmienionym terminie. Jeszcze większe szczęście mieliśmy, że na naszej drodze (choć całkiem przypadkiem ) pojawił się Radek, który precyzyjnie uchwycił ogrom emocji jaki towarzyszył nam w tym dniu. Film przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, jest po prostu ŚWIETNY! Nie napiszę, że jest taki jak chciałam bo jest o wiele lepszy wciąga i zawiera wszystkie najlepsze momenty z naszego dnia. Wszyscy oglądający jednogłośnie uważają, że po prostu ” jest sztos”.

Wyjątkowy film zrobiony przez wyjątkowego kamerzystę. Polecam z całego serducha. Jeśli szukacie profesjonalisty, a właściwie artysty i chcecie aby film z waszego wesela był majstersztykiem, a nie nudnym filmem w którym ciocie zajadają kotlety to koniecznie uderzajcie do Radka. Dodatkowo muszę zaznaczyć, dla wszystkich nieśmiałych zastanawiającym się czy kamera nie będzie ich peszyć, że Radek podczas swojej pracy jest wręcz niewidzialny

Wesele - film z drona - Kasia i Patryk
Kasia i Patryk

Mieliśmy ten zaszczyt brać ślub w środku pandemii z zakazem wesel. Mimo wielu stresów ten dzień był pełen szczęścia, wzruszeń i miłości. I dzięki Radkowi te wszystkie emocje, a nawet i więcej mamy uwiecznione w pięknym filmie Radek jest przesympatyczną osobą z głową pięknych wizji. Cieszymy się, że na Ciebie trafiliśmy. Dziękujemy za piękną pamiątkę i życzymy wielu sukcesów, a fakt że kolejne pary będą zadowolone jest oczywisty

Nowoczesny film ślubny - Ela i Łukasz
Ela i Łukasz

Pełen profesjonalizm w dniu ślubu. Umiejętność patrzenia i wyczuwania chwili. Bardzo dobrej jakości sprzęt! Niesamowity talent do doboru muzyki!! Harmonia kolorów, kadrów z muzyką, a przy tym wszystkim umiar i skupienie się na istocie filmu czyli emocjach towarzyszących nam w tym dniu.

Przyznam szczerze, że w głębi miałam dość wygórowane oczekiwania co filmu. Jednak wybór Radka i danie mu wolnej ręki zaowocowało, że finalny efekt przeszedł moje oczekiwania. Radku DZIĘKUJEMY!! Daje 7 na 5