Ślub Humanistyczny w Szklarni Grodzisk

Sequence 01.00 01 53 23.Still030 1

Ewelina & Michał | Szklarnia Grodzisk

Pragnę podzielić się z Wami wyjątkową historią ślubu Eweliny i Michała, którzy zdecydowali się związać swoje życie w romantycznej Szklarni Grodzisk. To wydarzenie pełne uczuć i szczerych emocji. Musicie zobaczyć ten film… ale zanim do tego dojdziemy to jeszcze kilka słów ode mnie …

Ślub Humanistyczny: Przysięgi pod Gołym Niebem

Ewelina i Michał wybrali ślub humanistyczny, co dodatkowo podkreśliło ich indywidualność i autentyczność. Ceremonia odbyła się pod gołym niebem, w otoczeniu przyrody, co nadało całemu wydarzeniu magicznego charakteru. To, co wyróżniało ten ślub, to nie tylko malownicze otoczenie Szklarni Grodzisk, ale przede wszystkim niezwykła autentyczność i uczucia, które emanowały z Eweliny i Michała. Para nie bała się okazywać swoich emocji publicznie, co sprawiło, że każdy uczestnik ceremonii poczuł się częścią tej wyjątkowej chwili. Zawsze staram się podkreślać że moje filmy ślubne tworzy energia jaka panuje w dniu ślubu oraz zaangażowanie pary młodej. Szczególną uwagę przykładam do plenerów i ujęć z samą parą młodą. Ujęcia i pomysły z tymi ludźmi podczas pleneru kreowały się same i śmiało mogę powiedzieć że jest to jedna z najbardziej zaangażowanych par plenerowych z obecnego sezonu 2023. Efekt możesz obejrzeć poniżej, zapraszam!

Podwykonawcy

Miejsce – Szklarnia Grodzisk – https://szklarniagrodzisk.pl/

DJ – Piotrek Babiński – https://piotrekbabinski.pl

Fotograf – Mariola Żołądź – http://www.mariolazoladz.com/

Kwiaty – Kwiecimy Studio – https://kwiecimystudio.pl

Inne historie

O mnie

Jestem Radzio i niesamowicie cieszę się, że moja praca daje mi tyle radochy. Autentyczność to moje drugie imię, a filmowanie sprawia, że widzę świat na dwa sposoby: ten zza obiektywu i ten z lotu ptaka. Wszystko co robię, robię z pasją i zaangażowaniem. Nawet jeśli nie planujesz wesela, a lubisz podglądać szczęśliwych ludzi to dobrze trafiłeś. Ja jestem szczęśliwy kiedy tworzę dla ludzi ceniących nieoczywiste piękno. Mój świat latającego trzmiela to wszystko to, czego upiększać na siłę nie trzeba.

Operator kamery - film ślubny