Wesele Polsko - Francuskie - reportaż ślubny - film

Wesele Polsko – Francuskie

Międzynarodowy film ślubny

Żaklina & Quentin | Pałac Mierzęcin

Żaklina & Quentin | Pałac Mierzęcin

Impreza plenerowa w rytmie slow? Jestem na tak! Jadąc na to spotkanie, miałem przeczucie, że tu nic nie będzie oczywiste. I na szczęście – nie było! Drodzy Państwo, przedstawiam Wam parę niezwykłą. Parę, która rozbraja swoją charyzmą i luzem. Tutaj nie ma mowy o zawracaniu sobie głowy niedosmażonym kotletem czy narzekaniami ciotki Bożenki. Zresztą ciotki Bożenki nie było. Niedosmażonego kotleta też nie. 😉  To para, która cieszy się tym, co tu i teraz. Niby nic, ale tak naprawdę wszystko. Gotowi? No to zaczynamy!

Wesele w Pałacu Mierzęcin – halo, Żaklina? Gdzie jesteś?

Zaczęło się od kilkuminutowego spóźnienia Żakliny do kościoła. Ale kto by się tym przejmował! Na pewno nie ONI. W końcu mamy wesele w stylu slow. A to zobowiązuje. 😉 Na szczęście ksiądz poczekał. I goście poczekali. Potem było już z górki. Obiad, sesja… No i zabawa – ale za to jaka zabawa! Zresztą, sami zobaczcie.

Rustykalne wesele w Pałacu Mierzęcin –„I can’t get no… satisfaction”

Rolling Stones śpiewają: „I facet pojawia się, by powiedzieć mi, jak białe mają być moje koszule”. Na szczęście Quentinowi nie trzeba było tego mówić. 😉 Koszulę miał śnieżnobiałą. Tak jak Żaklina sukienkę. Kiedy byłem tam z nimi, miałem poczucie, że tu wszystko jest na swoim miejscu. Nie ma spiny. Nie ma robienia czegoś wbrew sobie, bo „tak wypada”. Za to mamy luz w powietrzu. Duuużo luzu. Czyli to, co fotografowie lubią najbardziej. Zobaczcie efekty w formie krótkiego klipu z wesela w Pałacu Mierzęcin.

Inne historie

O mnie

Jestem Radzio i niesamowicie cieszę się, że moja praca daje mi tyle radochy. Autentyczność to moje drugie imię, a filmowanie sprawia, że widzę świat na dwa sposoby: ten zza obiektywu i ten z lotu ptaka. Wszystko co robię, robię z pasją i zaangażowaniem. Nawet jeśli nie planujesz wesela, a lubisz podglądać szczęśliwych ludzi to dobrze trafiłeś. Ja jestem szczęśliwy kiedy tworzę dla ludzi ceniących nieoczywiste piękno. Mój świat latającego trzmiela to wszystko to, czego upiększać na siłę nie trzeba.

Kamerzysta na ślub